250 g Pohanková kaše - kakaová z mlýna Šmajstrla

Nový produkt

Pohankový mlýn Šmajstrla nejenom loupe pohanku, ale také z ní vyrábí kakaovou kaši! Kaše kakaová je instantní extrudovaný výrobek, který se nevaří a používá se jen do studené a vlažné tekutiny ( mléka či vody): vmíchá se dle potřeby. Kaše je vhodná nejen k snídani, ale také jako rychlá svačinka. Díky obsažené energii je vhodná například i pro sportovce. 

Více informací

V Petrově Bio obchůdku se na Vás již tato výborná kaše těší a čeká až ji přivezeme až k Vám domů!

48,00 Kč s DPH

218,50 Kč za kg

Více informací

Pohankový mlýn Šmajstrla pokračuje stále v tradičním loupání pohanky mechanickou cestou přesně jak to dělali kdysi jejich dědové. Dnes pohanku zpracovává a o mlýn pečuje pátý mlynář Pavel. V mlýně na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm loupou pohanku již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. V mlýně  Šmajstrla ale nejenom pohanku loupou, ale také z ní vyrábí kakaové kaše. Kaše kakaová je instantní extrudovaný výrobek, který se nevaří a používá se jen do studené a vlažné tekutiny ( mléka či vody): vmíchá se dle potřeby. Kaše je vhodná nejen k snídani, ale také jako rychlá svačinka. Je vhodná pro sportovce. Dokáže příjemně zasytit a dodat energii na dostatečně dlouhou dobu. Vyrábí se bez chemie z čistě přírodních potravin. Kaše Kakaová je jemně ochucena kakaem a cukrem. 

Celá desetiletí se zde také snaží o osvětu české pohanky a věří v její vlastnosti, které jsou také po několik generací této rodiny prokazovány spokojenými zákazníky. Přáním mlynářů od Šmajstrly je, aby pohanka i nadále přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka. 

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook