330 ml BACILLI - BIO Kombucha - Jasmín

Nový produkt

Kombuchu pravděpodobně znáte - je to tradiční fermentovaný nápoj z čaje a cukru. My jsme cukr vyměnili za jablečnou šťávu a čaj je v téhle lahvičce bio zelený s voňavými jasmínovými květy. Bacilli kombucha není pasterovaná, zachovává si tak prospěšné "bacily" a osvěží vás svojí výraznou sladkokyselou chutí s jemnými přírodními bublinkami.

Více informací

Kvašený nápoj - plně v BIO kvalitě!! Kombuchou na zdraví!! :-) Máme skladem

45,00 Kč s DPH

Více informací

BACILLI - BIO Kombucha & Jasmín

Bio fermentovaný nápoj se zeleným čajem.

Pozor! Kombucha není pasterovaná a stále kvasí. To znamená, že jakmile ji vyndáte z lednice, může po chvíli v teple vytéct i bez otevření. Na to prosíme dbejte hlavně při přenášení. Před prvním otevřením může výrazně pěnit - otevírejte opatrně :)

CZ-BIO-004

objem: 330 ml

Složení: nálev ze zeleného čaje a jasmínem (voda, zelený čaj s jasmínem*), jablečný koncen- trát*, živá kultura kombuchy. *Produkt ekologického zemědělství. Sediment není závadný. Perlení je přirozenou povahou produktu. Skladujte v chladu do +8°C, po otevření ihned spotřebujte.

Výživové údaje na 100 ml výrobku: energie: 97 kJ/23 kcal, bílkoviny: 0,1 g, sacharidy: 5,7 g, z toho cukry: 5,7 g. Neobsahuje tuky, nasycené mastné kyseliny, sůl. Obsah alkoholu max. 0,5 % obj.

Trvanlivost: nejméně 14 dní od data doručení.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook