0,5 l Bio Malinový ocet

Nový produkt

Bio Malinový ocet z ekologického hospodářství je díky pečlivému zpracování a organicky pěstovaným malinám opravdovou lahůdkou! Hodí se k čerstvým salátům či k některým druhům masa jako například jehněčímu nebo ke zvěřině. Jeho nádhernou barvu i skvělou chuť, ale jistě využijete i v mnoha dalších Vašich kulinářských experimentech!!

Více informací

Toto je opravdová gurmánská lahůdka a my jsme moc rádi, že Vám ji můžeme nabídnout! BIO malinový ocet máme skladem!

235,00 Kč s DPH

Více informací

Bio Malinový ocet - z kontrolovaného ekologického hospodářství

EU-Bio 

Zralé organické maliny dodávají malinovému octu jeho úžasně ovocnou chuť. Tento jemný organický ocet není zahříván ani sířen.

Zralé organické maliny vytváří tomuto malinovému octu Byodo jeho intenzivní chuť a krásnou, jasně červenou barvu. Bio pěstované maliny se zpracovávají na jemné malinové víno a malinový koncentrát. Víno se pak pomalu kvaší do octa při příjemných teplotách. Tento proces se nazývá kontinuální octové kvašení. Hotový ocet je ochucený malinovým koncentrátem a filtrován pouze před plněním do lahví. Stejně jako všechny octy Byodo je zcela přirozený a nezahřívaný ani sířený. Enzymy a jeho chuť jsou tak skvěle zachovány.

Zakalení nebo usazeniny na dně láhve a možná tvorba vloček neznamenají ztrátu kvality. Ale naopak! Označují přirozený způsob produkce tohoto ekologického produktu. Takzvané „octové ořechy“ lze jednoduše prosít a ocet lze normálně používat.

Složení: malinový ocet, malinový koncentrát, 5% kyselost.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook