100 g Káva z Nepálu - Mt. Everest Supreme

Nový produkt

Káva z Nepálu, od nejvyšší hory světa, no tak to už je opravdu exotika, co říkáte? Chuť této kávy s dobře vyváženým poměrem jemné kyselosti a hořkosti je jemně nasládlá a přitom trošičku slaná. Úžasné aroma je pak tvořeno vůní květů, jako je jasmín, citrusových plodů a lískových ořechů, navíc pak jemná vůně koriandru a čerstvé růže

Více informací

Příjemný večer s výletem do Himalájí s naší kávou Mt. Everest! Je skladem!

120,00 Kč s DPH

Více informací

Káva z Nepálu - Mt. Everest Supreme

Nepál - úžasná, nádherná, ale poměrně těžce zkoušená země.... ať už občanskou válkou, či z poslední doby katastrofálním a tragickým zemětřesením.... Aspoň na dálku tak tedy Nepálcům můžeme pomoci prodejem jejich produktů.

Že je Nepál velmi vhodný pro pěstování kávy si místní farmáři uvědomili až poměrně hodně pozdě... Ve větším množství se zde káva začala pěstovat teprve nedávno - na přelomu tisíciletí! To ale neznamená, že nepálská káva je špatná, ba právě naopak! Vysokohorské podnebí této kávě velmi svědčí - pěstuje se mezi 1000 až 2000 metrů nad mořem - a už dnes je ve světě velmi ceněna.

Přejeme Vám tedy u ní opravdu dobrou chuť a při pohledu na další obrázky se můžete zasnít a možná i naplánovat příští dovolenou - cesta do Nepálu by se měla plánovat dlouho dopředu - takže věříme, že v tu dobu náš současný boj s pandemií už bude vyhrán.... Takže zatím žádné Káthmándú, žádné himalajské velehory..., ale alesppň vzpomínka u kávy Supreme Mt. Everest!

brasil-fazenda-lagoa-100-arabica-kava-50

A až jednou v Nepálu skutečně budete, nezapomeňte navštívit i park tří Budhů!!

brasil-fazenda-lagoa-100-arabica-kava-50

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook