100 g Káva z Kolumbie - národní vítěz, semifinalista Cup of Excelence

Nový produkt

Káva z Kolumbie - Cup of Excelence, jde o zcela výjimečnou kávu s dobrým tělem a nápadnou kyselostí, jež evokuje zralé hrozny, mandarinky a zázvor. Následná příchuť kakaa a mandlí přeměňuje dochuť na odstíny pomerančového medu a karamelu. Zrna samy mají velmi příjemnou, intenzivní a sladkou vůni, která Vám při mletí zaplaví celý dům!

Více informací

Káva z plantáže, kde víte, že se dobře starají o své zaměstnance a ještě navíc když je v Kolumbií nejlepší! To je přece zážitek! Máme tuto kávu pro Vás skladem!

88,00 Kč s DPH

Více informací

Káva z Kolumbie - Cup of Excelence, národní vítěz, semifinalista

Káva z farmy Hebron se může pyšnit titulem Národní vítěz ACE (Alliance for Coffee Excellence), což je jakýsi předstupeň v soutěži Cup of Excellence. Jde o semifinalistu, který prošel prvními třemi koly, kdy kávy hodnotí národní porota. Do dalšího kola, ve kterém cupping káv provádí porota sestavená z 20-25 odborníků z celého světa, se již nedostal.

Přesto je jisté, že farmář pan Jair Borda Perez z pěstitelství Hebron u řeky Rio Magdalena Huila, má být na co hrdý a Vy si určitě na jeho kávě pochutnáte, a možná se stane, tak jako u mnoha jiných, i Vaší nejoblíbenější!

Zajímavostí je, že bobule zde sbírají většinou ženy, a jsou placeny a je k nim po všech stránkách přistupováno tak, aby to odpovídalo principům a pravidlům mezinárodní organizace IWCA - mezinárodní asociace žen pracujících s kávou. Podmínky žen, které pracují pod tou organizací jsou nesrovnatelně lepší než jiných a plně odpovídají heslům organizace SILNÁ ŽENA - SILNÁ KÁVA - SILNÁ RODINA. Z Jižní Ameriky jsou v organizaci zatím pouze Brazílie a Peru, Kolumbie ještě není přijata ale splnila již většinu základních podmínek. Věříme, že i tyto povzbudivé informace Vám zlepší náladu a tato skvělá káva Vám bude chutnat ještě více!

IWCA Propagace možností_RevisedLogo_R.jpg

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook